Компанія Biadala-Ukraine

Компанія ZPHU Biadała була заснована в 1986 році. Традиції у виробництві котлів передаються з покоління в покоління. Майже 30 річний досвід діяльності даної Компанії і великий ісполнітелькій потенціал дозволяють сумлінно і професійно виробляти продукти торгової марки Biadała і повністю адаптувати їх до найвищим вимогам клієнтів.

Прийнявши за основу принцип, що якість вироблених котлів є визначальним фактором довготривалого успіху підприємства, Компанія ZPHU Biadała використовує для їх виробництва найпередовіші технічні рішення, як на стадії проектування, так і процесі виробництва, будучи при цьому одним з провідних польських виробників опалювального обладнання в Європі . Отримані численні нагороди свідчать про рівень пропонованої продукції.
Завоювавши репутацію надійної марки, Компанія ZPHU Biadała розширює свою діяльність, отримавши недоступні досі, сегменти транснаціональних ринків і пропонує свої котли на більшості європейських ринків. На сьогоднішній день Компанія знаходиться в авангарді виробників котлів центрального опалення, завжди пропонуючи Вам продукт високої якості. Важливим елементом побудови відносин Компанії з кінцевим споживачем є професійний підбір кадрів. Компанія ZPHU Biadała здійснює продаж котлів, які знаходять своє застосування в житлових будинках, громадських і виробничих будівлях, а також багаторівневих торгових об'єктах. Котли, пропоновані Компанією, розроблені на основі сучасних технологій, що гарантує ефективність, безпеку і комфорт. Дуже важливим фактором сучасних опалювальних приладів є також турбота про навколишнє середовище. Тому всі вироблені Компанією продукти відповідають високим вимогам з екології. Гасло Компанії ZPHU Biadała: «Ми дбаємо, аби у вашому домі було тепло!»